Náš tým

Aneta Pecháčková (Anetka)

Ráda přijímám výzvy a stanovuji si nové a nové sportovní cíle. Od mala vyhledávám sport, tanec a společnost. Když jde spojit vše dohromady, je to ideální stav. Na mých hodinách se Tě budu snažit dovést k dosažení co nejlepšího výkonu a úsměvu na tváři. Doufám, že si hodiny společně užijeme a cvičení propadneš stejně jako já.

Klára Kopecká (Klárka)

Ahoj, jmenuji se Klára a mým nejoblíbenějším cvičením je jumping, který cvičím jako instruktor od roku 2016. Na mých hodinách si užijete pořádnou dávku energie a hodně legrace. Taky v neposlední řadě pořádnou makačku. Budu se na Vás těšit na svých hodinách. :-)

Petra Bartošová (Peťa)

Od roku 2010 se věnuji Jumpingu, od té doby uteklo spousta času a i já se dále posouvala. V současné době se věnuji mimo Jumpingu také BOSU, Bodystylingu, Pump - fx, pilates , HIITu, TBW a patřím mezi první DeepWORK instruktory.

Natálie Nejedlá (Naty)

Ahoj jmenuju se Naty🙋🏽‍♀️ a Jumping předcvičuju už pátým rokem. Je to sport, který vám dodá energii a vždy budete odcházet s úsměvem. Přijď si s námi zaskákat každé pondělí a čtvrtek. Budu se těšit. 💥

Hana Procházková 

Mojí největší vášní je Poledance, kterému se věnuji již několik let. Absolvovala jsem mnoho Poledance workshopů, dále kurz fitness instrukor, body styling instruktor a mnoho dalších. Mimo to mám vzdělání v oboru psychologie sportu a tělovýchovy. Budu se na vás těšit na společných lekcích :-)

Jana Vaňousová

Od mala jsem se věnovala sportu, jako je plavání, atletika a gymnastika. Nic se ale nevyrovnalo pocitu, když jsem stála na trampolíně! Na zahradě jsem na ni v dětství zvládla trávit hodiny denně. Když jsem pak poprvé zkusila Jumping, cítila jsem se zase plná štěstí. Moc ráda vás uvidím na společné lekci, kde uděláme něco jak pro své tělo tak i duši. Věřte, že pocit, když odcházíte plná endorfinů si zamilujete!

Denisa Rybková (Denča, Kukuřička)

Jmenuji se Denisa Rybková, je mi 34 let a Jumpingu se věnuji od roku 2012. I teď po 5 leté mateřské pauze pro mně stále platí, že když si stoupnu na trampošku, zaleje mě pocit štěstí a radost z toho, že prostě můžu skákat :). Moc ráda bych tento svůj pocit předávala i klientkám a klientům na svých hodinách. Nikdy jsem nebyla a nikdy nebudu žádná "modelka", ale myslím, že právě proto můžu být pro mnohé důkazem toho, že Jumping je opravdu pro všechny, kteří se rádi hýbou. Jumping je pro mně především tedy velká radost a těším se, že se na hodinách budeme pořádně potit a radovat z pohybu společně 🙂

Jitka Nováková (Pastelka)

Baví mě dělat věci, které mi dávají smysl! Proto se velmi ráda vzdělávám ve svém oboru ( tolik vzdělávacích kurzů se nám sem nevmáčkne - pozn. admin :) ) všechny ty kurzy, vzdělání a lidé mě neustále posouvají a nutí přemýšlet nad tím, co dělám a hlavně co předávám dál. Těším se na Vás na svých lekcích - byla, je a bude legrace, vždycky! :)

Ivana Revusová (Ivanka)

Moje motto "Přestaň fňukat a začni na sobě makat". Energická Ivanka se na vás bude těšit na hodicnách "Břišní pekáč - TABATA".

Klára Fabiánová 

Vedení lekcí se věnuji 6 let, za tu dobu jsem měla možnost vyzkoušet spoustu sportovních aktivit. Mé srdce ovšem patří jumpingu! Krom toho vedu také lekce mé oblíbené tabaty.Mám ráda dynamickou hudbu, nesnáším monotónní pohyb, proto se na mých lekcích nikdy nebudete nudit. Krom sportu studuji medicínu na 3. Lékařské fakultě UK, učím angličtinu a občas do ruky vezmu štětec a něco nakreslím na plátno.

Budu se na Vás těšit na mých lekcích!

Barbora Pirkl (Barča)

Na jaře roku 2012 jsem hledala nějaké cvičení, které by mě bavilo, bylo jiné než všechny standartní hodiny aerobiku a zumby. Našla jsem hodiny jumpingu. Jumping je něco jiného než všechny ostatní fitness hodiny. Hodiny jsou hravé a energické. Později jsem začla navštěvovat i jiné posilovací lekce. Od listopadu 2014 se semnou můžete potkávat jako s instruktorkou těchto lekcí: Bosu, walking, Jumping, poledance, Ayfly a různých jiných posilovacích lekcí jako body power, břišní pekáč, tabata či kruhových trénincích . Budu se těšit, někdy na hodině naviděnou :-)

Kristýna Strnadová 

Vítejte v úžasném světě jumpingu a tance s Kristýnou! Připojte se k mým hodinám a objevte radost z pohybu, skvělou atmosféru a energii, kterou sdílíme společně. Přijďte si odskočit od každodenní rutiny a vytvořme společně nezapomenutelné momenty plné hudby a zábavy. Těším se na vás na našich skákacích a tanečních lekcích!

Veronika Horáková

Od malá jsem byla malá kulatá holčička, co měla ráda sladké a chtěla být učitelka, až postupem jsem si našla cestu k zdravému životnímu stylu a cvičení, které se stalo součástí mého já a tak jsem se stala instruktorkou a ještě si splnila dětský sen někoho někam směřovat či něco naučit🙂

Každou hodinu beru jako vzájemné dobití energie všech zúčastněných a obklopováni se lidmi, kteří to mají nastavené podobné 🙂

Kurzů mám několik, hlavním je funkční trénink zaměřený na vše, takže ráda na svých hodinách potkám kohokoliv 🙂

Myslím, že nejdůležitější je chtít a věřit, pak jde všechno samo🌻

Pokud Tě baví cvičit a chceš se stát součástí našeho týmu, dej nám vědět :)